V kategorii Živnostník roku si finále zajistila cukrářka Zuzana Návarová a její ručně dělané dobroty z čokolády.


O tom, který ze živnostníků zvítězí ve finále, rozhodne veřejnost v SMS hlasování, které začalo včera a potrvá až do 9. listopadu. Vítěznou firmu vybere odborná porota.


Celostátní finále obou soutěží na podporu malého a středního podnikání se uskuteční 15. listopadu ve Slovanském domě v Praze. „Finále slibuje dramatický boj, všichni krajští vítězové jsou kvalitní a spektrum oborů, v nichž podnikají, je velmi široké,“ řekla Soňa Kotrbová z pořadatelské agentury Bison & Rose.
Každý, kdo podpoří svého favorita a zašle mu hlas s příslušným kódem na telefonní číslo 900 11 04, může navíc získat hodnotné ceny – například televizor, domácí kino nebo MP3 přehrávač. Podrobnosti o hlasování najdou zájemci na www.zivnostnikroku.cz.


Také na vítězného živnostníka čekají zajímavé odměny. Mezi nimi například inzertní strana v deníku Hospodářské noviny či poukaz k nákupu v prodejnách řetězce MAKRO v hodnotě 30 tisíc korun.


Nejlepší firma získá poukaz na slevu na služby od Raiffeisenbank, poukaz k nákupu jazykových kurzů či poukaz k nákupu permanentek pro zaměstnance do relaxačního nebo fitness centra – každý z uvedených poukazů v hodnotě 50 tisíc korun.