Tehdy šlo o první investici firmy Tsuchiya v Evropě. BBH Tsuchiya patří k předním evropským výrobcům číselníků do přístrojových desek automobilů, kovových a plastových štítků a rolových a archových samolepících etiket.

Na ploše 
21 000 m² vznikl v českobudějovické Prostřední ulici nový závod. Zatím v něm pracuje 130 zaměstnanců, ale očekává se, že s dalším růstem produkce se jejich počet postupně zvýší o dalších čtyřicet pět.

„Sázíme na vývoj, moderní technologie, dlouholeté zkušenosti a komplexní servis.  Díky tomu naše pozice na trhu stále posiluje," říká Vlastimil Bízek, ředitel dceřiné společnosti BBH Tsuchiya. Ta má na 500 zákazníků v Česku i v zahraničí a její produkce se každoročně zvyšuje.

Firma je certifikována podle evropských ISO norem pro vývoj a výrobu transparentních číselníků, samolepících etiket a kovových a plastových štítků. Ty se instalují mimo jiné k motorům či palivovým nádržím vozidel. Mezi její zákazníky patří třeba koncern VW, včetně Škody Auto, automobilky Toyota, Peugeot či Renault.

Dosud BBH Tsuchiya sídlila v Průmyslové ulici, ale 
areál už nevyhovoval vysokým nárokům na výrobu a logistiku.