Předchozí
1 z 5
Další

Vždy jsem si žila ve svém vlastním světě a už v dětství to poslouchali rodiče na třídních schůzkách. Chtěla jsem být kadeřnice a můj sen se splnil. Už třináct let tak pracuji. A baví mě na tom ta kreativita a různorodost.

Michaela Valentová z Českých Budějovic si vždy žila ve svém vlastním světě. Chtěla být kadeřnice a sen se jí splnil.Zdroj: Redakce

Před osmi lety jsem se začala věnovat alternativnímu fotomodelingu a působit jako modelka i na různých fotoworkshopech. Díky tomu jsem si mohla zahrát různé role fantasy bytostí a vyzkoušet překrásné kostýmy.

foto č. 2Zdroj: Redakce

Fotím také s různými zvířaty nebo pod vodou. I mou kadeřnickou tvorbu to posouvá na jinou úroveň. Vlasy i make-up si na focení vytvářím sama. Často to je hodně bláznivé, barevné a třpytivé.

foto č. 3Zdroj: Redakce

Před dvěma a půl roky jsem se začala věnovat vzdušné akrobaci na obruči, aerial hoopu. Musela jsem se to od základů naučit sama, v jižních Čechách to nikdo nedělal. A díky létajícím obručím jsem toto cirkusové umění začala i vyučovat.

foto č. 4Zdroj: Redakce

Volného času mi zbývá málo. Snažím se ho trávit s partnerem, rodinou a přáteli. Miluji přírodu, esoteriku a zvířata. Doma máme menší farmičku terarijních zvířat, ještěrů, hadů a rybiček.

foto č. 5Zdroj: Redakce

Další příběhy zajímavých lidí z regionu čtenáři najdou v sekci Deník klub.