Mladý muž Ján Molnár patří ke slovenské kadeřnické špičce a prosadit se dokázal i ve světě, jak připomíná například slovenský web Pluska. Doplnil, že ve svém životě Janko, jak je často oslovován, už prošel několika výraznými změnami. Duševními i fyzickými. Například se mu podařilo zhubnout 30 kilogramů. Pomohla mu v tom ctižádost.

„I díky ní jsem zvítězil v boji s nadváhou. Každé zhubnutí mi dodávalo větší vnitřní sílu, a to se rovněž odrazilo v mé práci,“ říká Janko, který podle Pluska.cz jako první slovenský kadeřník začal spolupracovat s elitním magazínem Vogue. A jeho umění není cizí ani luxusním značkám jako jsou Gucci, Dior či Tiffany.

Finalistky Miss Czech Republic
Úprava nosu a silikonová prsa? Naprosto v pořádku, říká ředitelka Miss Makarenko

Za kolik Ján Molnár stříhá?

Dámský střih – 55 eur
Foukání/ styling vln – 45 eur
Pánský střih – 50 eur
Malé barvení – 100 eur
Velké barvení – 290 eur
Svatební a společenský účes – od 150 eur

Zdroj: webové stránky kadeřnictví Jána Molnára

Nyní se snaží skvělou postavu udržet. Proto dvakrát denně cvičí esoterickou tantrajógu, hodně medituje a již několik let nenajdete v jeho jídelníčku žádné zbytečné cukry. Doma se pak stará o německou dogu, dva kocoury a také velké množství květin.

Rovněž je poměrně aktivní na sociálních sítích, kdy ho na Instagramu sleduje přes 30 tisíc lidí. A tam právě  nyní ukázal fotku slovenské prezidentky Zuzany Čaputové s aktuálním účesem, za kterým osobně stojí. A nešlo o žádnou malou věc. Prakticky od kadeřníka totiž první dáma Slovenska odešla jmenovat novou vládu.

 Účes Zuzany Čaputové při jmenování nové slovenské vlády:

Za výsledek své práce, který při jmenování vlády zachytily redakční štáby nejen ze Slovenska, se Janko dočkal vesměs pochvalných reakcí.

„Celý look nádherný, účes perfektní,“ míní diskutující s profilem daskapekarova. „Opět skvělá práce,“ napsala dada.debnarova. A chválily i Česky. Třeba holka_od_brna. „Krásné, přirozené,“ domnívá se.


Nahrává se anketa ...

A jak se Janko k práci pro hlavu státu dostal? Nejprve Zuzaně Čaputové napsal, že by jí rád změnil barvu vlasů. Byl tak svým způsobem trochu drzý, ale vyplatilo se mu to. Prezidentka souhlasila se setkáním.

A od té doby se setkávají pravidelně, protože si ho vybrala jako osobního kadeřníka, připomněl web tvnoviny.sk.  „Snažím se její účes vytvářet podle toho, jaké je hlavní téma události spojené s paní prezidentkou,“ sdělil kadeřník pro server.

Vítězství v kadeřnické soutěži

Jak ještě připomíná na svém webu, jeho kariéru odstartovalo vítězství na elitní akci Hair Dressing Awards v Praze v České republice. Své práci se intenzivně věnuje už od svých 18 let.

„Moje profese je pro mě každodenní výzvou, kterou miluji,“ říká.

Ján Molnár se slovenskou modelkou Jasminou Alagič:

Sám pak stojí za takzvanou triangle color - inovativní autorskou kadeřnickou technikou balayage. Jedná se o jedinečný postup barvení bez použití jakýchkoli tonerů či pastelů. Triangle color technika prý svědčí dlouhým, polodlouhým vlasům a hezká je i na účesu typu mikádo.

„Tato technika je neuvěřitelná nejen kvůli výslednému efektu, ale také dlouhé životnosti,“ konstatuje.