více >>

Africké trhy

Akce již skončila

Palackého sady v Písku se v neděli promění v pravou africkou džungli plnou exotického ovoce, kakaa, koření a originálních ugandských rukodělných výrobků. „Vezměte rodinu a přátelea přijďte si užít nefalšovanou atmosféru afrického trhu, ochutnat a nakoupit ty největší lahůdky,“ lákají organizátoři akce.
Na co všechno se mohou návštěvníci těšit? Na čerstvé ovoce z Afriky (jackfruit, baby banány, mango, máslové avokádo, mučenku, ananas, plantainy, červené banány a další)i z Asie (duriany, dračí ovoce, papáji, mangostany, rambutany, liči...). Nebude chybět ani koření přímo ze Zanzibaru, ovoce sušené na nefalšovaném africkém sluníčku, ale také káva, oříšky, čokoládai čerstvé kakaové boby. „Všechnu tu dobrotu zapijeme čerstvě lisovanou šťávou z cukrové třtiny, exotickým smoothie nebo skvělou limonádou,“ uvádějí organizátoři na své facebookové události.
Africké trhy v Písku poprvé pořádá Virunga.cz, česko-ugandský food projekt, který letecky dováží čerstvou zemědělskou produkci ze srdce Afriky.

18. 8.  (10:00–16:00)
Palackého sady, Vnitřní Město, Písek
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE