Název akce
KDY: sobota 14. září
KDE: Náplavka pod Dlouhým mostem
ZA KOLIK: 500 až 650 Kč

Imerzivní divadlo, při němž se můžete účastnit děje, ptát se herců nebo se jenom dívat vás čeká v sobotu 14. září. Přijďte na českobudějovickou náplavku pod Dlouhým mostem, kde vyrostl adaptační tábor pro mimozemské uprchlíky. Zjisíte, jak by mimozemské rasy vypadly, poznáte je blíže, zjistíte jak by se k nim chovily politické elity. Představení Camp Q začíná v 19.30 h. Vstupné 500 až 650 Kč. 


KDY: sobota 14. září
KDE: Jihočeské zemědělské muzeum Netěchovice
ZA KOLIK: Zdarma

V sobotu 14. září si můžete zažít pravé jihočeské dožínky v Jihočeském zemědělském muzeu v Netěchovicích nedaleko Týna nad Vltavou. Čekají vás dobroty z pece, komentované prohlídky, ukázky zpracování obilí aj. 

KDY: sobota 14. září 
KDE: Měsíc ve dne, České Budějovice
ZA KOLIK: Dobrovolné

V literární kavárně Měsíc ve dne se pravidelně konají Literární šlehy, autorská čtení a besedy se současnými českými literáty. Tentokrát, v sobotu 14. září, zde potkáte s reportérem Jakub Szántó, autorem knihy Za oponou války: Zpravodajem nejen na Blízkém východě. Vstupné je dobrovolné. 

KDY: sobota 14. září
KDE: K2 České Budějovice
ZA KOLIK: Od 350 Kč


Nenechte se v Českých Budějovicích ujít vystoupení elektropopové kapely Midi Lidi. Koncert se koná v sobotu 14. září od 21 h v hudebním klubu K2. Vstupné od 350 Kč.