Hasiči pořádají ples v Ledenicích
KDY: 18. ledna
KDE: Ledenice, Sokolovna
ZA KOLIK: 100 Kč

V ledenické Sokolovně navštivte ples ledenického Sboru dobrovolných hasičů. Ten pořádají v sobotu 18. ledna. K tanci a k poslechu hraje Monika a S. A. M. Připravena je bohatá tombola. Začíná se ve 20 h. Vstupné 100 Kč. 

Od baroka po Gershwina
KDY: 19. ledna
KDE: DK Metropol
ZA KOLIK: 299, 349 Kč

Koncert pro čtyři saxofony Od baroka po Gershwina navštivte v neděli 19. ledna na Malé scéně DK Metropol. Zahraje vám Zličínský saxofonový kvartet ve složení: Kristýna Přibylová, Max Ševčík, Roman Krása a Martin Zilvar. Vstupné 349 a 299 Kč.

Obušku z pytle ven! v Trhových Svinech
KDY: 18. ledna
KDE: KD Trhové Sviny
ZA KOLIK: 80 Kč

V Kulturním domě Trhové Sviny uvádí Divadelní společnost Julie Jurišové klasickou pohádku na motivy Erbena Obušku z pytle ven. Zpracování bude netradiční v muzikálovém podání. U písniček a humorných situací se zasmějí jak dětští, tak i dospělí diváci. Přijďte v sobotu 18. ledna od 16 h. Zaplatíte 80 Kč.

Relax a tvůrčí technika v jednom
KDY: 18. ledna od 10 do 17 h
KDE: Zámeček, Boršov nad Vltavou
ZA KOLIK: 1700 Kč

Enkaustika je výtvarná techniky pro děti i dospělé, při níž se maluje horkým voskem, zažehlují se barvy a vznikají originální obrazy. Na workshopu, který se koná v sobotu 18. ledna v krásném a nově zrekonstruovaném zámečku v Boršově nad Vltavou ve výtvarném ateliéru Cedr, si vyzkoušíte práci s enkaustickou žehličkou a naučíte se míchat barvy. Odnesete si odtud krásné abstraktní obrazy. Velkou roli při jejich vzniku hraje prvek náhody. Kurz, který rozvíjí smyslové vnímání a fantazijní představy, povede psychoterapeutka Eva Šmídová. Za celý den zaplatíte 1700 Kč. V ceně je také materiál. Přijďte v 10 h

Daniel Landa akusticky
KDY:
 18. ledna
KDE: DK Metropol

Po úspěchu halového turné vyrazil Daniel Landa tentokrát na turné s názvem Akustická šňůra. Zastaví se v menších sálech, o nic menší však nebude, jak slibuje, zážitek z koncertu. V Českých Budějovicích vystoupí v sobotu 18. ledna v DK Metropol v divadelním sále. Přijďte v 19 h.