Tipy Deník

Jihočeští fotografové vystavují v jeden den!

Akce již skončila

Navštivte sedmý Jihočeský výlov. V pátek 6. října se budou konat po Českých Budějovicích vernisáže fotografií s tématem dokument a reportáž. Na několika místech budou vystavovat dvanáct jihočeských fotografů. V kavárně kina Kotvy od 15 hodin uvidíte dílo Lukáše Bláhy, ve stejný čas v předsálí kina bude vystavovat Petr Toman. V 15.45 hodin v kavárně Matice vystaví své fotografie Martin Šálek. V 16.30 h uvidíte v Galerie Nahoře práci Václava Pancera. V galerie Esse v 17.15 hodin budou k vidění fotografie Radky Doležalová. V 18 hodin zajděte do galerie U vás na Kamillu Berndorffovou. V literární kavárně Měsíc ve dne bude k vidění dílo Markéty Kössl. Petr Lundák a Jaroslav Sýbek vystaví své fotografie v Horké vaně v 19.30 hodin. V galerii Pod kamennou žábou ve 20.15 hodin najdete fotografie Jiřího Baina a Matěje Třešňáka. Ve 21 hodin se v Domě U Beránka uskuteční benefiční výstava Spolky. Slavností zahájení festivalu Jihočeský (umělecký) výlov 7 se bude konat v Domě U Beránka ve 21 hodin. Všechna výstavní místa můžete navštívit do 7. listopadu.

6. 10.  (15:00–21:00)
České Budějovice
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT