Skvosty ze skladatelské dílny bratří Ryvolů si našly velké množství příznivců. Party kytaristů je hrají v mnoha českobudějovických hospůdkách a také u táborových ohňů po celých jižních Čechách.

Bedna od whisky

Tentokrát se však příznivci dočkají „ryvolovek“ ve špičkovém provedení mladšího z bratrského dua Mikiho Ryvoly a dvou kmenových hráčů Nezmarů – Pavla Zajíce a Pavla Jima Drengubáka. Publikum si tak může poslechnout hity jako jsou Letokruhy, Bedna od whisky, Tereza a další. „V podstatě se po nějaké době vracíme ke společnému zpívání s Mikim Ryvolou. To mělo vždy výborný ohlas a myslím si, že i tentokrát se to bude lidem líbit,“ řekl Jim Drengubák.

Folkové návraty

Toto vystoupení je začátkem obnoveného pásma, které pořádá Miroslav Choura se svými přáteli.

„Známé folkové kapely jsme zvali do Budějic už dříve, ale před dvěma lety jsme toho kvůli pracovním povinnostem museli nechat. Tenkrát bylo našim největším úspěchem, že jsme dokázali dát po třinácti letech dohromady skupinu Máci Jardy Samsona Lenka, kteří u nás hráli,“ vzpomíná Choura. Současné plány jeho a jeho přátel jsou opět velkolepé. „Na konci listopadu u nás vystoupí Pacifik, v budoucnu počítáme i s Wabi Daňkem a Hop Tropem,“ upřesnil Choura.

Vystoupení skvělého muzikantského tria začíná v 19 hodin.