Dokaž to!

Mladá Lauryn pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu.

Na zkoušce je ale odmítnuta, tak nastoupí jako účetní v tanečním klubu. Jednoho dne po zavření klubu nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném pódiu. Místní DJ Russ ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá…

Veřejný nepřítel č. 1

Jacques Mesrine, největší francouzský gangster všech dob, byl ve své vlasti známější než jakákoliv celebrita. Jeho avantýry byly neskutečně lehkomyslné, neuvěřitelně drzé a jeho úmysly absolutně nepředvídatelné.

Na každou novou „fušku“ se pomocí plastických operací a nejrůznějších masek měnil k nepoznání, a proto byl přezdíván „mužem tisíce tváří“. Národ ho uctíval, ženy ho zbožňovaly a pro stát byl nepřítelem číslo jedna.

Sobík Niko

Sobík Niko věří, že otec, kterého nikdy nepoznal, je jedním ze světoznámé letky Santa Clause. Jeho největším snem je naučit se létat stejně dobře jako jeho otec.

Dospělí z Nikova stáda však nemají pro sobíkův talent nejmenší pochopení a děti se mu smějí. Vlastně vůbec nikdo nevěří, že jeho otec je mezinárodní hvězda. Jediný, kdo ho podporuje a věří mu, je neohrabaná veverka jménem Julius.

Den, kdy se zastavila Země

V historii existuje mnoho příkladů střetů civilizací, po nichž ty méně vyspělé zanikly nebo byly zotročeny. V našem filmu jsme těmi méně vyspělými my, lidstvo.

Film vypráví příběh mimozemšťana Klaatua (Keanu Reeves), který přicestuje na Zemi s jediným úkolem – zamezit lidstvu jeho organizovanou sebedestrukci i za cenu nejvyšších obětí.

Čtvery Vánoce

Jaké to je, když se partneři Kate a Brad rozhodnou navštívit všechny své čtyři rodiče…

Mělo by se jednat o zamilovaný pár, z nichž oba mají rozvedené rodiče. Když chtějí první společné Vánoce strávit i s celou rodinou, uvědomí si, že pozvat do domu všechny čtyři páry je naprostý nesmysl.

Kdyby se do domu všichni vešli, stejně by se během pár minut začali hádat, až by z toho byla obrovská katastrofa.
Jenže jak zařídit rodinnou oslavu bez rodiny?