Dvě seděla na kanapi, třetí se klátilo do rytmu vedle tatínka. Hlídače krav ta tři rozkošná robátka decentně odzívala, jakož i několik dalších pokusů z šuplíku Písně pro děti. Pak to ale přišlo. Temná píseň o rozvodu s mírně punkovým rytmem a verši jako Naposled se Vás ptám, z lásky či bez ní/ někdy vše spálí mráz/ a hudba nezní. Oba školkou povinní hoši i dívenka se probrali a s chutí pořvávali slogan Prostřený stůl, do rány sůl…

Naplno se ti tři sladcí bílí trpaslíci, jak ratolestem v písni O dovolené říká Jan Burian, projevili při Lovci amorů. Hitovky od českobudějovické skupiny Epy de Mye se prý všichni tři velmi asertivně dožadují v autě, někteří dokonce baží po poslechu opakovaném. Píseň, jež pojednává o způsobu, jak se zbavit citů k ženám. Pohled na to, jak tři nevinná dítka svorně pějí refrén, že Tuny Amorů topí v lavoru v takovém tom oranžovém/ jak je lynčuje, jak je zmenšuje, navěsí je nad Betlém…, vás spolehlivě zamáčkne do židle a jen fascinovaně sledujete, s jakou chutí ti tři halekají, že …to máš doma nejspíš pěknou potvoru a vyléééčííí tě lovec Amorů!

Litanii nad tím, jak jsou dnešní děti drsné, ovšem nečekejte. Když jim třeba přečtete Hádanku z Erbenových pohádek, při skonu hodného králevice téměř zaslzí. Ačkoli vám druhý den bezelstně oznámí, že píseň se slovy: Takovej život a takový krve, takový terna a takovej stres, takový temno nad ránem… je jejich oblíbená.