3500 let starý instrument z dob vlády dynastie Ming, který nalezl ve výšce 2200 metrů na jedné ze svých cest do vysokých hor v meditační samotě uvnitř majestátního světa ledovců a horských štítů biotronik Tomáš Pfeiffer, pochází z čínsko-tibetské oblasti a je odlitý ze sedmi kovů symbolizujících v terminologii biotroniky naší sluneční soustavu: zlato (Slunce), stříbro (Měsíc), rtuť (Merkur), měď (Venuše), železo (Mars), cín (Jupiter) a olovo (Saturn).
Nádoba je naplněna vodou, která během hry na své hladině v nespočetných obrazcích doplňuje zvuk. Při takzvaném fortissimu vodní hladina náhle levituje do výše dvanácti centimetrů až jednoho metru; síla zvuku je pak ohromná a vyrovná se zvonu – dosahuje hodnot kolem 110 decibelů.


Staří lámové mluvili o tom, že tento rezonanční zvuk prochází celým tělem, působí přímo na buňky silným léčivým vlivem a povznáší ducha. Chcete-li zažít působivý vjem tónů hudby života, přijměte pozvání biotronika Tomáš Pfeiffera na jeho nedělní Koncert za Tajemstvím léčivého zvuku.