Vstupenky za 490 korun se začaly prodávat v síti Ticketstream dnes, tj. ve čtvrtek, a na táborský koncert jich zbývalo vpodvečer jen devět. „Ráno byla hysterie, padal systém, prodávala jsem lístky po deseti,“ řekla po 16. hodině pracovnice prodejního místa v Jindřichově Hradci.

Skupina zahraje na jaře ve 14 městech, v Táboře v hotelu Palcát, a představí novou show inspirovanou právě skončeným halovým turné, jež bylo vyprodané včetně dvou koncertů v pražské O2 Areně, kam pokaždé přišlo 17 tisíc fanoušků.

„Opět bychom rádi přenesli řadu prvků z halového turné do menších prostor, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Ale je snad pochopitelné, že v klubech létat nebudu,“ řekl s úsměvem Richard Krajčo.

Kryštof si s sebou na klubové turné vezme jako předkapelu nadějné uskupení Ezyway. V čele poprockové kapely s nádechem funky, která debutovala albem Maloobchodník, stojí zpěvák Ezy Hýbl. Srdcebeat Club Tour vypukne 24. února v táborském Palcátu a skončí na konci března v Ústí nad Labem. Kryštof zavítá do celkem čtrnácti měst včetně několika krajských měst, jako jsou Olomouc či Zlín, kde bude hrát ve větších sálech.

Lístky mizí rychle. „Pokud se dobře pamatuji, posledně fanoušci vyprodali klubové turné za pár dnů. Tak uvidíme, jak to bude tentokrát,“ řekl Richard Krajčo.