Pokud na jihu Čech zazní slovo ples, zcela jistě se mnohým vybaví jeden z těch nejprestižnějších, a to Ples v žitě, pořádaný již jedenáct let Agenturou Monika. Ten letošní, dvanáctý, se opět uskuteční v DK Metropol v Českých Budějovicích, a to 23. ledna.

Pozvání na cestu vesmírem

Tentokrát budete pozváni na cestu vesmírem. Že nevíte, co si pod tím představit? Připravena je grandiózní galaktická show plná originálních překvapení. A zcela určitě nepůjde o chladnou podívanou ve stylu hvězdných válek. Organizátoři prý pojali téma velice netradičně a s patřičnou nadsázkou.

Dobrodružným letem po galaxiích bude provázet pohotový a vtipný moderátor, lamač ženských srdcí Libor Bouček. Chybět nebudou ani další hvězdní hosté. Organizátoři vsadili na osvědčené stálice naší hudební scény, a to okouzlující Moniku Absolonovou a tajemného Petra Muka. Sestavu pak doplní Karel Gott Cover band s hity Mistrovy zlaté umělecké éry.

Módní a taneční show slibuje krásné mimozemšťanky v zářivých modelech módní návrhářky Lenky Čížkové, luxusní prádlo a mnoho dalších originálních kreací.

Dále proběhne volba hvězdného páru večera (královny a krále plesu) a oceněny budou i nejkrásnější šaty.

Nadpozemské pochoutky čekají návštěvníky ve velkolepých rautových sálech. Ty zůstávají otevřeny po celý večer a vedle rozmanitých kosmických specialit zde najdete míchané galaktické koktejly, alko a nealko nápoje. To vše samozřejmě v ceně vstupenky.

Takže: pokud chcete odstartovat, nezapomeňte si včas rezervovat letenky (vstupenky) na e-mail adrese: agenturamonika@seznam.cz nebo na telefonním čísle 602 408 716.