Kreslení hrdinové se  pouštějí do boje o čtenářskou přízeň. Menším i velkým čtenářům jsou určeny nové komiksy z Nakladatelství Crew.

Vtipem určitě zaujme Pomsta hlídaných – Calvin a Hobbes od  Billa Wattersona.
Známí Calvin a Hobbes dokáží porazit celý svět. Jenže je někdo silnější než kluk a jeho tygr. Slečna na hlídání Rosalyn. Má moc poslat Calvina do postele a neváhá ji použít. Proti zvůli je nutné bojovat i do posledního tygra.

Další knihou je Zápisník smrti. Jejím autorem jsou Cugumi Óba a Takeši Obata.  Démon Rjúk ztratil svůj zápisník. Na tom by nebylo nic hrozného, kdyby to nebyl Zápisník smrti, a kdyby ho neztratil ve světě lidí. A kdyby ho nenašel vzorný student Light Jagami, který se rozhodl, že zbaví svět zla tím, že pozabíjí všechny zločince.
Je to chvályhodná myšlenka, jenže Light brzy zjistí, že pokud chce vytvořit dokonalý svět, nesmí váhat přinášet oběti i z řad nevinných lidí. Těch, kteří se ho snaží zastavit.  A bude jich hodně.
Zápisník smrti tak přináší největší souboj v dějinách lidstva. Smrtící šachovou partii mezi geniálním zabijákem a geniálním detektivem.

A do třetice všeho kresleného.  Pulty knihkupectví ozdobila i komiksová kniha Usagi Yojimbo : Bezměsíčná noc, jejímž autorem je Stan Sakai.  Na svých cestách napříč středověkým Japonskem zažívá králičí ronin Miyamoto Usagi mnoho příhod a dobrodružství. Podstupuje souboje s nepřáteli a získává nové přátele, díky jejichž oddanosti dokáže čelit nebezpečím. Společně s věčně nabručeným lovcem odměn Genem musí ukončit řádění dvou znepřátelených gangů. Čtenář nahlédne též do tragické minulosti šarmantní zlodějky a umělkyně Kitsune.
Stan Sakai opět dokazuje své mistrovství a umně splétá síť intrik, dobrodružství, humoru a citu.