Přestože tato přehlídka neměla soutěžní charakter, Carmina si odtud odvezla zvláštní ocenění poroty za provedení soudobé skladby.


Sbor se však může pochlubit i dalšími zajímavými aktivitami. Například spoluprací se sopranistkou Pavlínou Senič, tenoristou Leopoldem Poldou či lotyšskou klavíristkou Irinou Kondratěnko a průběžně s magistrátem města. Pod názvem Pojďte s námi za písničkou pořádal sbor výchovné koncerty pro základní školy, vystupoval v pořadech pro seniory a také se sopranistkou opery Jihočeského divadla Miroslavou Veselou.


„Od začátku tohoto školního roku sdružuje sbor děti z různých základních škol z krajského města a okolí. V příštím školním roce hodláme navíc otevřít nové přípravné oddělení pro chlapce a děvčata ze třetích a čtvrtých tříd. A již v tomto měsíci bude Carmina dělat nábor na nové zpěváčky ve věku od devíti do dvanácti let, zájemci se mohou hlásit v Základní škole J.Š. Baara,“ předkládá aktuální šanci Jitka Valentová, vedoucí zmiňovaného úspěšného dětského sboru.