V Českých Budějovicích vzniká nová tradice – Dny kultury, vzdělání a zdravého životního stylu. Trvají do 26. září za přispění informačního střediska Evropské unie Europe Direct.

Důvod pro pořádání těchto dnů je prostý – představit občanům Českých Budějovic a okolí možnosti vlastního rozvoje a aktivního odpočinku ve volném čase.

Na následující týden každý z partnerů připravil pro své návštěvníky bezplatný program. Klub Velbloud nabízí ochutnávku pokrmů indické kuchyně a sérii koncertů.

Jazykové školy ASSET a the microschool pořádají série přednášek a workshopů o správném postupu při učení jazyků, e-learningu a nabízejí možnost vyzkoušet si nanečisto část z jazykových zkoušek Zertifikat Deutsch a FCE.

Centrum Aplikované Reiki předvede ukázky z terapie reiki a usui-do, informační středisko Evropské unie Europe Direct seznámí s možnostmi práce a studia v zahraničí.

Regenerační centrum Solnička poskytne zdarma poukázky do solné jeskyně, infrasauny a na masáže, Zeleninový bar a BioObchod představí zásady zdravého vaření pro redukční a zdravotní dietu.

Holiday Fitness Club zve na bezplatné ukázkové hodiny a orientální lázně Orientspa nabízí výhody pro dvojice, které se rozhodnou společně využít masážního programu. Více o akcích jednotlivých partnerů se dozvíte na webové adrese www.prolepsizivot.cz.

První ročník Dnů kultury, vzdělávání a zdravého životního stylu v Českých Budějovicích je počátkem tradice, která se bude v našem městě opakovat každoročně a pokaždé svým návštěvníkům přinese zajímavý, bohatý a užitečný program, z jehož výhod budou čerpat po celý rok.