Valérie Zawadská, herečka, Praha: „Není žádným tajemstvím, že už mám mnoho let tak trochu svůj druhý domov v Cehnicích u Strakonic. Díky tomu jsme získali místo, kam strašně ráda jezdím odpočívat a být sama sebou. Ale to by se nikdy nestalo, kdybych nepotkala i několik lidí, které považuji za své přátele, na které se vždy velmi těším a kteří mne berou takovou, jaká jsem – jako úplně obyčejnou ženskou. A proto bych všem velmi ráda popřála do roku 2014 nejen to velmi nezbytné zdraví, ale i notnou dávku lásky, štěstí a odvahy jít za svým cílem a svými představami. Vše dobré, přátelé, do roku 2014."

Hanka Křížková, zpěvačka, Strakonice: „Všem čtenářům Strakonického deníku i všem rodákům stejně, jako jsem já, přeji hlavně zdraví, to je nejpodstatnější. A potom bych jim přála, aby si vždycky našli čas mít rádi lidi ve svém okolí a aby měli také rádi sami sebe. A abychom si na sebe vzájemně nacházeli čas."

Miroslav Vondřička, trenér, Strakonice: „Do nového roku bych všem popřál radost a spokojenost ze všeho, co můžeme dělat. Aby v nás vždy vítězil zdravý rozum nad hloupostmi, které nás ze všech stran obklopují. Ideál by byl, abychom toužili po pravdě a vážili si těch, kteří za ní stojí. Jako sportovec přeji všem sportovcům píli a vytrvalost."