Pomohla jí k tomu Proměna s Plus Deníkem. Redakce každý měsíc vybere jednu ze čtenářek, kterou zdarma svěří do péče odborníků. Haně Kostkové například vlasový mág Michal Moučka poradil, čeho se příště vyvarovat. „Jednoznačně největším problémem byla trvalá. Tu zákaznicím vůbec nedoporučuji. Je to velký chemický nápor na vlasy," zdůraznil.

Vizážistka Lydia Kostková zase prozradila, jaké jsou nejnovější trendy v líčení. „Teď je v kurzu fialová, okrová a hnědá barva. Samozřejmě se toho nemůžeme striktně držet, ne každému takové barvy sedí, vždy je třeba brát ohled na konkrétní osobnost," uvedla.

V českobudějovickém butiku Roosevelt Fashion Store se čtenářce Deníku věnovaly Kateřina Votavová a módní návrhářka Tereza Sabáčková. „Její velkou výhodou jsou dlouhé štíhlé nohy, takže ty se budeme snažit zdůraznit," shodly se. Kateřina Votavová obecně doporučuje ženám, aby se nebály v oblékání experimentovat. „Problém je, že hodně dívek a dam se drží své škatulky a bojí se trochu vyčlenit. To je velká škoda," řekla.