Připomněl, že Schulz už má rekordů víc - předloni přešel s Brazilcem Rafaelem Zugno Bridim po slacklinu dlouhém 261 metrů ve výši 42 metrů přes aktivní sopku Mount Yasur ve Vanuatu. Loni šel se zavázanýma očima po slacklinu 1,7 kilometru ve výšce 800 metrů přes Cañón del Sumidero v Mexiku.

V plné zimní parádě.
Od sousedů: Sněhový obr Jacob se vrátil. A Sasko má věznici bez mříží

Jak daleko ukráčel teď v Novém Dillí, to nezaznamenal žádný z desítek sdělovacích prostředků, které zprávu o jeho rekordu uvedly… (www.oneinchdreams.de

V zajetí dírky

V pátek odpoledne vstrčila 14letá dívka na autobusové zastávce v Kelheimu prst do otvoru v děrovaném plechu lavičky a už jej nemohla vytáhnout, píše Donaukurier. Přivolaní hasiči z Abensbergu a záchranáři se pokusili prst namazat, ale už byl příliš oteklý. Museli proto část lavičky kolem prstu vyříznout rozbrusem a prstík vyprostili až v hasičárně…

Lepidlo opravdu lepící

V noci na neděli nastříkal někdo neznámý při domovní párty v Taiskirchenu (okr. Ried) na paži 17leté dívky vteřinové superlepidlo a ruku přitlačil na ústa 19leté účastnice zábavy. Starší musela být v noci ošetřena v nemocnici. Od nastříknuté ruky se sice uvolnila, ale její rty byly tak pevně slepeny, že nemohla otevřít ústa, napsaly OÖN.

Vrtulník nesoucí záchranu.
Od sousedů: Kavárna usmíření rozvedených a záchranný vrtulník

Uvedly, že děvčata se skamarádila přes den v Riedu s mladíkem, který je pozval na jeho večírek. Tam bylo deset, patnáct hostů, mezi nimi také ten, který lepidlo bez varování nastříkl na paži 17leté dívky… Případ šetří policie v Aurolzmünsteru.