V pondělí v 16 hod. se v Tabačce sejdou táborští zastupitelé kvůli výběrovému řízení na provozovatele MHD. Firmě Comett Plus končí smlouva 31. 12. 2018.  

Nemocnice Písek se připojí k akci Movember (prevence rakoviny prostaty a varlat). V úterý od 8 do 13 hod. budou lékaři na urologické ambulanci provádět zájemcům vyšetření.

Ve středu dozorčí rada táborské firmy Bytes projedná ceny tepla pro rok 2018.

Setkání s občany na téma nového parkovacího systému v Č. Budějovicích se koná ve středu od 18 hod. ve školní jídelně ZŠ J. Š. Baara v Jírovcově ulici. Dotazy zodpoví zástupci města a dopravního podniku města.

Vítěze výtvarné a literární soutěže Tajuplný Český Krumlov vyhlásí ve středu v 16 hod. městská knihovna v Prokyšově sále prelatury.
Téma se inspirovalo 25. výročím zápisu města do seznamu UNESCO. Nejlepší práce dětí budou k vidění v dětském oddělení.

Nemocnice ve Strakonicích připravila na čtvrtek od 15.30 hod. rozsvícení vánočního stromu v aromatické zahradě. Účast přislíbily hejtmanka Ivana Stráská a herečka Dejvického divadla v Praze Zdeňka Žádníková. V 16.15 hod. se uskuteční předání nové výzdoby chirurgického oddělení z Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové.

Vánoční rozjímání a koncert kytarového dua Jan Matěj Rak se Štěpánem Rakem je v plánu na pátek v 19.30 hodin v Domě kultury v Katovicích.

Želečská obrazárna Špejchar na Táborsku přivítá v sobotu fotografa Roberta Vano. V 18 hod. otevře výstavu 13 autorů.
V úterý přivezou písecké Městské služby na Velké nám. vánoční strom. Nejprve 15metrový stříbrný smrk ozdobí a v neděli 3. prosince rozsvítí. Akce s vypouštěním balónků s dopisy Ježíškovi začne v 16 hod. 

V sobotu v 15 hod. Sdružení cestovního ruchu zahájí adventní trh na nám.v Č. Krumlově. Od 16 hod. vypukne zpívání s TV Šlágr.

V pátek se rozzáří strom na Žižkově nám. v Táboře v 17 hod. V Sez. Ústí na náměstí T. Bati akce se zpěvem gospelů začne v 16 hodin.

O víkendu se v J. Hradci koná festival betlémů Jindřichohradecké JINoHRÁtky aneb Dejte děti do jeslí. Představí se 14 betlémářů. Na Masarykově nám. se rozzáří 3D socha anděla vytištěná z plastu.