Po ukončení registrace v 10 hodin dopoledne stálo na nádvoří 66 historických vozidel, z toho 12 motocyklů. „Pro mě je nejkrásnějším vozem Aerovka, protože to byl první vůz mého tatínka, takže když dorazí, jsem vždycky úplně nejšťastnější. Majitelé těch nejstarších vozů s příjezdem vzhledem k rannímu deštivému počasí většinou váhali. Musím ale říci, že mi ráno volal pán se Škodou Felicií z Moravských Budějovic a ptal se, jestli v Třeboni prší. Řekl jsem mu, že bohužel ano a hodně. On ale i přesto sedl do auta a v devět hodin byl na registraci, dokonce bez střechy, takže je tady a jsem za to moc rád,“ řekl předseda třeboňského Veterán Car Clubu Michal Barnáš, který stejně jako loni přivezl na zámecké nádvoří svojí Škodu 105 z roku 1984 v provedení autoškola.

Nádvoří zámku zaplnila téměř sedmdesátka veteránů.Nádvoří zámku zaplnila téměř sedmdesátka veteránů.Zdroj: Deník/Jana Urbanová

Kromě téměř stoletých automobilových veteránů mohli návštěvníci akce obdivovat také dlouhé americké limuzíny nebo sporťáky. Nejčastěji fotografovaný byl mezi návštěvníky bílý Chevrolet Corvette z roku 1973 a žlutý Jaguar XKE E-Type cabrio vyrobený v roce 1969.