Jsou stíháni ve společné věci sedmi obžalovaných. Tři obvinění z obchodování s lidmi trvají na slyšení klíčových svědkyň z Ruska a Rumunska, takže jejich věc byla vyloučena k samostatnému projednání, až přijde právní pomoc ze zmíněných zemí.

Rus Oleg G. (41) měl podle obžaloby nejméně od počátku roku 2002 do dubna 2007 pod záminkami obstarání práce uklízeček, v kuchyni, případně k zajištění výuky jazyků apod. vylákat v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, v Rumunsku a jinde do ČR nejméně šestnáct žen.

Po příjezdu je rozmístil do nočních klubů v Dolním Dvořišti, ve Vlčích Jámách, v Řasnici i jinde, které provozovali Rakušan Robert W. (39) nebo Jan H. (33) jako jednatel s. r. o. z Č. Budějovic. Ti dle obžaloby za ženy zaplatili nejméně po 1500 eur.

V klubech ženy nutili k prostituci s tím, že si musejíí odpracovat část peněz, které oni za ně zaplatili Olegu G.

Všichni tři hlavní obžalovaní tak měli získat z prostituce nejméně 24 000 eur.

Středeční ortel se týká obviněných v „druhém sledu“.

Petra W. a Jitka R. byly uznány vinnými tím, že provozovaly noční kluby v Č. Velenicích, resp. v D. Dvořišti. Podílely se na jejich chodu. Poskytovaly ubytování prostitutkám sjednaným dalšími spoluobžalovanými, vybíraly platby od klientů atd. Polovinu tržeb musely prostitutky odevzdávat provozovatelům.

Také Ukrajinec Yaroslav K. (38) a Marie J. (42) se jako barmani v Řasnici a ve Vlčích Jámách podíleli podle soudu na kořistění z prostituce jiného, když řídili provoz těchto klubů, přebírali platby zákazníků prostitutek a peníze předávali H.

Všichni tito obžalovaní byli uznáni vinnými kuplířstvím. Petra W. za to dostala rok, Jitka R. a Marie J. rok a půl, vždy podmíněně na dva roky, Yaroslav K. dva roky podmíněně na čtyři léta. Během zkušební doby nesmějí vykonávat zaměstnání v barech a obdobných zařízeních v době od 22 do 05 hodin.