Předchozí
1 z 5
Další

Indii jsem navštívila poprvé v roce 2017 a čekalo mne cestování dlouhé 3500 km - a to minibusem. Trvalo 22 dní. Je to barevná země, nádherné vůně se občas mísí s neskutečným zápachem, lidé jsou usměvaví a přátelští. Obávané jízdy přeplněnými nočními vlaky patřily k silným a krásným zážitkům.

foto č. 1Zdroj: Archiv Deníku

O rok později jsem do Indie vyrazila znovu s malou skupinkou nadšenců na cestu s názvem K pramenům posvátné Gangy. Nejvýše jsme vystoupali asi 4500 m vysoko, koupali se tam v ledové vodě Gangy, viděli nádherné chrámy se spousty indických poutníků, poslouchali jejich zpěv. Síla a hloubka zážitku nejde popsat. Na téhle cestě sílila moje myšlena na vlastní jógové studio.

foto č. 2Zdroj: Archiv Deníku

Jóga mi vstoupila do života a hodně pootočila optikou, kterou vnímám svět. Mám velkou touhu cestovat, poznávat, lákají mne drsné kraje zdaleka víc než komfortní a luxusní destinace. Sílu myšlenky nepodceňujme, založit vlastní studio se mi podařilo.

foto č. 3Zdroj: Archiv Deníku

Absolvovala jsem na České akademii jógy 3. a 2. trenérský stupeň a chystám se na 1. trenérskou třídu, která zahrnuje rok na FF UK - studium jógové filozofie a 2 roky na FTVS jógová terapie. Jógové cvičení (ásany) nejsou cílem jógy, ale prostředkem k jeho dosažení. Cíl je klid mysli, spokojenost. Tomu nás jóga učí a je to krásná práce na celý život.

foto č. 4Zdroj: Archiv Deníku

Vzala jsem si svou první lásku, na gymplu jsme chodili do stejné třídy. Máme spolu dvě úžasné děti, už dospělé. Báře bude 19 a chodí na gympl, Albertovi bude 23 a studuje ve skotském Edinburghu obor informačních technologií. Jsme hodně sportovně založená rodina, každý z nás silná osobnost, takže je u nás někdy hodně veselo.

Mirka Hadáčková z Českých Budějovic.Zdroj: Archiv Deníku