Řidič zaplatí pokutu, odtah, nebo přijde o body, kdežto Anička, jak se vyjádřili její ochránci, nic neudělala, nic nespáchala. Jen nenápadně se uvádí, že kdyby podváděla např. v Anglii, už by seděla (v base) a vydělávala by si lepením pytlíků na zaplacení akce, kterou vyvolala.


Řidič vjel na trávník, dobrá, nasadí se mu botička, zaplatí pokutu ze svého, ale akci „A“ zaplatí občané, kteří, jak vyplývá z průzkumů, platit herecký výkon Aničky nechtějí, i když se uznává, že když umí ženská po třicítce sehrát úspěšně roli třináctileté žákyně základní školy, že je to kumšt (to nezvládnou ani některé absolventky DAMU). Nebo opustit ústav stylem Kajínek, skrývat se v lese a jen tak náhodou odcestovat do Dánska, kde již čekají ochránci a obhájci.


Dospělá ženská si asi s chutí zahrála naivní třináctiletou Aničku. Buď ve své režii, nebo v režii někoho jiného. Odebrala se do království dánského, už má ochránce, ale podvod je podvod. Je to podvod jako „Karlštejn“. Vyslala signál do republiky, že se bojí vrátit, co by jí lidi udělali. Možná že nic, ale u řidičů, kteří musí platit za to, že stojí na trávníku, to tak jisté není.