Co třeba: přečíst si 21 stran v knížce, vyšlápnout 21 schodů (a šlapat je třeba další týdny), o víkendu si vyrazit na 21kilometrovou procházku, najít doma 21 věcí, které už nepotřebujete a darovat je dál, nebo sepsat si 21 věcí, které určitě uděláte, až skončí nouzový stav, přestane nás hlídat PES, budete naočkovaní a začnete zase normálně žít… Rozhodně si dnešek užijte!

Hana Šťastná.Zdroj: Deník / RedakceHana Šťastná, Hluboká nad Vltavou:

Užiju si ho jako ve snu zralé outfluencerky a připravím se na dopady globálního oteplování: budu lyžovat na vodě, jíst melouny, krmit žraloky a přetahovat se s piráty o palubu a s papouškem o roušku.

Václav Klimeš.Zdroj: Deník / RedakceVáclav Klimeš, Holubov:

Jedenadvacátý den každého roku se slaví jako Mezinárodní den objímání. Takže nejenže je to krásná kombinace čísel 1 a 2, ale ti, kteří mají srdce na pravém místě a nestydí se projevovat lásku, si ho určitě užijí. A nezapomeňte, že objímat se dají i stromy…

Jan Štifter.Zdroj: Deník / RedakceJan Štifter, České Budějovice:

Pracuji na nové knížce a ocitám se právě v srpnu roku 1941, u mě je do toho slavného data ještě daleko… Písmena mě teď udržují nad vodou, skrz příběhy můžu cestovat prostorem i časem a tak trochu nevnímat mizerii těchto dnů. Věřím, že se propíšu do lepších časů. Zatím mávám z protektorátu.