Školní rok 2019/2020 už je v plném proudu a pro volnočasové aktivity mohou děti a dospívající využít nabídky českobudějovického Domu dětí a mládeže. Osm oddělení nabízí podle jednoho z lektorů Michala Heřmana přes 200 kroužků.

Tradiční kroužky i plno novinek nabízí pro nový školní rok Dům dětí a mládeže České Budějovice. Rodiče spolu s dětmi mohou vybírat z velké nabídky a ze širokého tematického spektra. U většiny kroužků jsou ještě volné kapacity. "Kroužky nabízí oddělení klubové činnosti a také taneční, hudební, přírodovědné, sportovní, výtvarné, vzdělávací a technické oddělení," vyjmenovává Michal Heřman.

Jen namátkově si mohou zájemci vybírat ze širokého výběru cizích jazyků, zpěvu a her na hudební nástroje, keramiky a tvořivé činnosti, akva a zoo kroužků nebo různých sportů, tanců a programování včetně robotiky.

Dům dětí a mládeže sídlí nedaleko Budvar arény na adrese U Zimního stadionu 1 (Hardtmuthova vila) a přihlašování na kroužky je k dispozici přes jednoduchý formulář také na stránkách www.ddmcb.cz, kde je kompletní přehled v sekci „Kroužky“.

Kromě toho dům dětí nabízí v roce i příměstské a letní tábory, různé výlety i víkendové akce.