Směr od Prahy – příjezd po Pražské třídě až na křižovatku s ulicí Strakonická, zde odbočit vpravo, na světelné křižovatce u prodejny nábytku Möbelix odbočit vlevo do ulice Plzeňská a po projetí malým kruhovým objezdem – druhý výjezd – pokračovat po Plzeňské ulici až na Jiráskovo nábřeží. Před křižovatkou s Husovou třídou nedaleko Dlouhého mostu bude odbočka vpravo a sjezd pod úroveň silnice na zmiňovanou velkou plochu, tzv. Náplavku.

Směr od Písku (též od Plzně) – příjezd od obce Dasný do Českých Budějovic, kolem OD Globus až na mimoúrovňovou křižovatku Strakonická (nadjezd), tzn. na světelné křižovatce odbočit vlevo a pokračovat po Strakonické ulici až k prodejně Möbelix. Na světelné křižovatce odbočit vpravo a pokračovat stejným směrem jako od Prahy – viz – pokračovat po Plzeňské ulici až na Jiráskovo nábřeží. Před křižovatkou s Husovou třídou nedaleko Dlouhého mostu bude odbočka vpravo a sjezd pod úroveň silnice na zmiňovanou velkou plochu, tzv. Náplavku.

Směr od Českého Krumlova – příjezd od obce Litvínovice na Dlouhou louku a poté pokračovat až na křižovatku s Husovou ulicí. Následně jet na druhou světelnou křižovatku s ulicí Strakonická a poté pokračovat jako od příjezdu Písek.

„Zaparkovaná vozidla na Náplavce budou pravidelně kontrolována hlídkami Policie ČR a městské policie, aby nedocházelo k trestné činnosti jako vloupání do vozidel a podobně,“ ujišťuje jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Z Náplavky se návštěvníci dostanou pěšky pod Dlouhým mostem, kudy vede cyklostezka, kolem Plaveckého stadionu až k řece Malši, následně přejdou přes dřevěný obloukový most, za ním se dají vpravo proti proudu řeky až k většímu mostu, ten přejdou vpravo a následně kolem budovy soudu dojdou až k zimnímu stadionu. Vzdálenost popsané pěší cesty je cca 1,1 km – 16 min.

Parkování podél zimního stadionu v ulici F. A. Gerstnera nebude možné kvůli pohybu chodců k fanzóně a zimnímu stadionu.