V pondělí se sejdou táborští zastupitelé. Jednat budou o podpoře sociálních služeb, fotbalovém a hokejovém klubu a Bytesu.  

O demolici domu č. 150v Pasovské ulici ve Vimperku budou v pondělí jednat místní zastupitelé.

Ve strakonické čajovně Pod Stolem se v pondělí od 17 do 19 hodin koná besedas Františkem Langmajerem na téma Tvorba přirozeného lesa.

V úterý se už potřetí letos sejdou radní Budějovic. Probírat budou integrovaný plán rozvoje území města, ale i rozšíření kapacity školky v Suchém Vrbném.

Děti a studenti ze Šumavy otestují v úterý znalosti o přírodě v soutěži YPEF 2018, „Mladí lidé v evropských lesích“. Místní kolo této mezinárodní vědomostní soutěže o lesích, lesnictví a přírodě pro ně v Horní Plané zorganizují lesní pedagogové Vojenských lesů a statků ČR. 

Divadlo Pod čarou Písek chystá nový festival ochotnického divadla. Ponese název Stříbrný vítr a uskuteční se od pátku do neděle.

V sobotu zvou Jindřichohradecké místní dráhy na pátý Zámecký ples. Bude se konat od 19 h v prostorách Rytířského sálu ve Španělském křídle hradeckého zámku. O hudební doprovod se postará kapela Happy Band z Plané nad Lužnicí, vystoupí děti ze základní umělecké školy.