„Budou tu autíčka, skákací hrady, létající lavice, horská dráha nebo největší extrém v republice, tedy rameno, které se houpe a současně i točí," informoval Jaroslav Holý, vedoucí Lunaparku Prima, který na Dobrou Vodu se svými atrakcemi jezdí.

Kolotoče bez bariérKolotoče bez bariér je název charitativní akce, kterou pořádají Jaroslav Holý a Marie Navrátilová z Lunaparku Prima. Určená je všem handicapovaným dětem. Ty budou moci už tuto středu vyrazit na Dobrou Vodu na tradiční Velikonoční pouť. Všechny atrakce jsou pro ně navíc zdarma.

Vyrazit na Dobrovodskou pouť budou moci velcí i malí milovníci kolotočů a labutí poprvé na Zelený čtvrtek, už dnes bude pouť otevřená handicapovaným dětem. „Ve středu se tu v dopoledních hodinách uskuteční akce s názvem Kolotoče bez bariér, která je určená dětem s určitým handicapem. Ty totiž nemají šanci se v běžném životě na pouťové atrakce dostat," vysvětlovala zástupkyně vedoucího Marie Navrátilová. Doplnila, že pozvané jsou děti z českobudějovické Arpidy a Speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené.

„Zatím bylo nahlášeno kolem sta dětí, ale budeme rádi, když jich přijde víc," řekla Marie Navrátilová a doplnila, že všechny atrakce jsou dnes přístupné zdarma.