Pořádá ho ROSKA České Budějovice ve spolupráci s M-Centrem pro mladou rodinu.

Tato charitativní akce se koná po celé republice pod záštitou Nadačního fondu Impuls. „Zveme všechny, kteří znají cenu pohybu, nejen pacienty s roztroušenou sklerózou a jejich rodinné příslušníky, přátele a známé, ale i veřejnost, odborníky, lékaře, sestry a terapeuty. Přijďte si zacvičit a podpořit ty, jejichž schopnost pohybu je nemocí ohrožena," jsou slova pořadatelů. Startovné je dobrovolné.

Maraton s roztroušenou sklerózou obsahuje různá cvičení, která se střídají v hodinových intervalech. V pátek je start v 18 hodin, od 18.05 do 19 hodin se bude konat rekondiční cvičení, poté aerobic a od 20 hodin spinning.

V sobotu Cvičení na MARSu vypukne úderem 9. hodiny a až do 18 hodin se po hodinách vystřídají nejrůznější cvičení. V 9 hodin to bude piloxing, poté balantes, následuje jumpboxing, jóga, rehabilitační cvičení, flirt Dance, powerjóga, latino Dance Aerobik a v 17 hodin začne poslední hodina cvičení – oblíbené pilates.

Výtěžek této charitativní akce bude použit na rekondiční cvičení pacientů s roztroušenou sklerózou.

Více informací najdou zájemci na www.roska-cb.cz, informace a rezervace pak získají na telefonních číslech 776 369 693 a 723 676 573.

Přijďte si zacvičit, udělat něco pro své zdraví a pomoci tím i lidem, kteří pomoc potřebují.