Nové plánovací studio firmy IKEA se nachází v IGY Centru v Pražské třídě. Plánovací studio je zaměřeno na služby bytového zařízení a nabídne řešení individuálních potřeb zákazníků v interiéru.

Zákazníci si na ploše zhruba 100 m2 mohou také prohlédnout nabízené materiály, dekory, vybavení i vybrané výrobky. „Zákazníci si budou moct domluvit schůzku s našimi odborníky na bytové zařízení, konzultovat s nimi své potřeby a naplánovat konkrétní řešení,“ uvedl například k nabízeným službám Jiří Kuča, Market Manager z IKEA Česká republika.

Klub má přes 50 000 členů

Na jihu Čech otevřela IKEA teprve druhé podobné studio v republice. Jedno je ještě v Praze Chodov. "V jižních Čechách máme silnou základnu našeho věrnostního klubu IKEA Family," vysvětlil hlavní důvod výběru Českých Budějovic pro plánovací studio Jiří Kuča. Klub má 51 000 členů. Doplnil, že i podle objednávek na obchodních domech IKEA vidí, že je na jihu Čech velký zákaznický potenciál.

Tři cizinci obžalovaní z kuplířství, obchodu s lidmi a organizace prostituce v příhraničí už si vyslechli tresty u Krajského soudu v Českých Budějovicích.
Kuplíři z Velenic si odsedí tresty ve věznici s ostrahou. Pak je čeká vyhoštění

"Primárně je plánovací studio zaměřené na plánování kuchyní, ložnic a obývacích stěn," naznačil budoucí služby Jiří Kuča, ale dodal, že zaměstnanci poradí rádi zákazníkům i v jiných ohledech. Součástí českobudějovického studia je několik vzorových kuchyní, obývákový kout a třeba také vzorkovník povrchů. "Těšíme se na zákazníky a jsem rádi, že jsme tady," zdůraznil k rozšíření služeb firmy na jihu Čech Jiří Kuča.

Na slavnostním otevření studia byla přítomna i primátorka Českých Budějovic Dagmar Škodová Parmová. "Jsem velmi ráda, že jsou České Budějovice opět v něčem první," uvedla Dagmar Škodová Parmová a připojila, že sama má doma některé komponenty z produkce nábytkářské společnosti. S úsměvem pak dodala, že otevření plánovacího studia je v souladu i s filozofií firmy vzhledem k šetrnosti k životnímu prostředí, protože Budějčáci a další Jihočeši už nemusejí zanechávat uhlíkovou stopu při cestě do Prahy nebo Lince do obchodních domů firmy.

Na sobotu 21. ledna připravuje IKEA pro zákazníky v plánovacím studiu švédský den. Budou si moci zasoutěžit o zajímavé ceny a ochutnat vybrané švédské speciality z nabídky IKEA.

Plánovací studio:

  • Na ploše téměř 100 m2 si zákazníci mohou prohlédnout nabízené materiály, dekory, vybavení i vybrané výrobky.
  • Plánovací studio má otevřeno denně od 9 do 20 hodin.
  • Nejoblíbenější plánovací služby, např. kuchyní nebo skříní, jsou zdarma.
  • Pokud si zákazníci naplánovanou sestavu objednají, mohou si výrobky vyzvednout na výdejním místě v Českém Vrbném za akční symbolickou cenu 1 Kč.