Předchozí
1 z 5
Další

foto č. 1Zdroj: Deník / Redakce

Skoro před 18 lety jsme se poznali na diskotéce. Ačkoliv jsem na čas z Budějovic odešla, cesty nás zase svedly dohromady. Nejdříve jsme se potkávali a pak to bylo jasné: buď navždy, nebo nikdy. Přestěhovala jsem se zpátky a nyní máme krásnou dceru Jasmínku.

foto č. 2Zdroj: Deník / Redakce

Naše společná značka KADU, složená z našich příjmení, vznikla před dvěma roky. Nápad přišel v Lisabonu. Bylo to tedy i rozhodnutí věnovat se šití a střihům. Oblečení je určené pro všechny věkové kategorie a razíme heslo: V jednoduchosti je krása. Zároveň se snažíme o nápaditost a originalitu.

foto č. 3Zdroj: Deník / Redakce

Jako všichni rodičové jsme přesvědčeni, že naše dítě je to nejkrásnější a nejhodnější. Jasmí opravdu nebo zatím vůbec nepláče a pořád se směje. Taky nám dělá modelku, nemůže nijak protestovat. Jsme moc šťastní, že ji máme.

foto č. 4Zdroj: Deník / Redakce

Už jako malá jsem s mamkou šila, chodila na keramiku, malovala. Asi jsem to zdědila po taťkovi, byl umělecky nadaný. Už na vysoké škole jsem dělala výstavy a šla s kůží na trh. Malování se věnuji dosud.

foto č. 5Zdroj: Deník / Redakce

Jirkovou hlavní prací je restaurace. Kromě ní a KADU má velkou vášeň, a to jsou kola všeho druhu. Proto máme doma kolo městské, silniční, horské nebo enduro. Sport ho baví celkově, a když si chce vyčistit hlavu, sedne na kolo. I naše výlety, ať už tady nebo v zahraničí, jsou často spjaté se sportem.