„Sněhové podmínky o jarních prázdninách jsou nepředvídatelné, zato program Jihočeského divadla je sázka na jistotu! O prázdninách navíc se speciální slevou,“ zve do diváky Ondřej Hellebrant z marketingového oddělení Jihočeského divadla. Doplňuje, že každý, kdo zakoupí vstupenky alespoň na dvě představení od pátku 8. března do neděle 17. března (o jarních prázdninách), získá slevu 35 %. Sleva se načte automaticky při koupi alespoň jedné vstupenky na dvě a více představení, při nákupu online i na pokladně.

„Kolotoč povinností a kroužků se o prázdninách zastaví a otevírá se tak možnost dopřát si společný zážitek s dětmi. Rodiče se s dětmi mohou vydat na dobrodružnou jízdu lodí, raketou, vzducholodí, ponorkou i letadlem v představení Verneovka. Dát si hrnek kakaa a poslechnout si Malé divné pohádky, jejichž děj ovlivní hlavně děti. Netradiční zážitek nabídne mýtický příběh indiánského chlapce odehrávající se ve stanech - Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl se,“ popisuje některá představení Ondřej Hellebrant.

Na burzu sběratelů se můžete vypravit do Písku.
Tipy na víkend: burza sběratelů, zápasníci, sportovní ples nebo kejklování

Další představení nabídne baletní soubor, činohra několik komedií včetně známého kusu Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho i činoherní novinku Beckham autora Petra Zelenky. „Na programu je i dokumentární drama Návrat krále Šumavy, vyprávění životního příběhu Josefa Hasila prostřednictvím jeho osudových žen,“ dodává další představení Ondřej Hellebrant. Zájemci si mohou vybrat i další díla, například operu Jakobín Antonína Dvořáka. Krásná hudba, snadno uchopitelný příběh, nádherné kostýmy a scéna plná účinkujících včetně dětského sboru a našich tanečníků slibují úžasný a nezapomenutelný zážitek.

Zdroj: Youtube