Libor Grubhoffer, kandidát na rektora JU: Patřím mezi ty, kteří končí rok s tím, že se jim nepodařilo stihnout vše, co chtěli. Takže z tohoto důvodu to bude i trochu se smutkem v duši. Silvestr strávím v rodinném kruhu. Jsem hodně pracovně vytížený, takže se nestihnu ani podívat do místa mého rodiště, které je v malé vsi na Českomoravské vrchovině.
Čtenářům Deníku přeji do Nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky. Přál bych si, aby se v příštím roce, který se jeví jako nesnadný, dařilo hledat morálně pevná řešení.

Pavel Drengubák, Nezmaři: Silvestra strávím tradičně s partou kamarádů, s nimiž jsme dlouhé roky vyráželi na vodu a na čundry. Nejdříve si uděláme malý výlet do přírody, kde si opečeme špekáčky a dáme láhev dobrého vína. Večer si pak u pití a jídla zazpíváme a budeme si povídat.
Čtenářům přeji hodně štěstí a trpělivost, kterou v roce 2012 určitě budeme potřebovat.

Ladislav Faktor, podnikatel: Slavit budu asi již poosmé na Kleti, kam odjíždím už dnes večer (30.12). Nebude to ale jen o oslavách, ale jako každoročně na mě čeká prodej buřtů, je to již součást tradice. Zajímavostí je, že budeme mít na Kleti další rozhlednu. Bude to však udírna, která si pouze vzala podobu originálu.
Čtenářům bych popřál, aby ubylo všech katastrof a lidé tak měli v životě více klidu.

Aneta Galisová, zpěvačka: Večer strávím ve Vrchlabí, kde hrajeme s kapelou. Čas na oslavu si ale i tak určitě najdeme a jistě budou bouchat špunty, jak se patří. Lidem přeji hodně zdraví a ať jsou na sebe hodní.

Petr Stupka, kuchař: Letos se těším, že mám Silvestra úplně bez plánu. Budeme se ženou a s naším psíkem a půjdeme asi někam do přírody, pak možná zajdeme na časnou večeři a nakonec budeme asi doma nebo přepadneme naše přátele, se kterými pravidelně slavíme. Takže máme takový nevázaný plán a je docela možné že půjdeme spát ještě před půlnocí.

Ondřej Veselý, herec: Na Silvestra budu určitě s rodinou a přáteli. Vyrazíme také do ulic Českých Budějovic a postupně navštívíme své přátele. Čtenářům bych chtěl popřát hlavně to, aby byli všichni zdraví. Dále bych si přál, aby se nás všech co nejméně dotkla očekávaná krize.


František Cipro, trenér fotbalistů Dynama Č. B.: Dopoledne se půjdu projít na čerstvý vzduch, pak si zajdu na dobrý oběd. V pozdní odpoledne mě už asi po osmé či deváté v řadě čeká tradiční divadelní představení v Hluboké nad Vltavou a v některé z tamních restaurací pak zůstanu na večer.
Co se týká přání, tak letošní rok nás myslím dostatečně přesvědčil i tom, že zdraví je to nejdůležitější, a tak přeji právě hodně zdraví.