Pod názvem „40 let výstavy Země živitelka" zveme do pavilonu F4 na průřez její historií.Tradičně bude na Zemi živitelce ke zhlédnutí pestrá a bohatápřehlídka zemědělské techniky, expozice ovocnářů, zelinářů, zahrádkářů, včelařů a chovatelů s bezplatnými poradnami. Za návštěvu stojí pavilonyR1 a R3 s prezentacemi myslivosti, lovectví, rybářství, zbraní a střeliva.

Do multifunkčního pavilonu T zveme naprezentace kvalitních českých potravin s ochutnávkami a zvýhodněným prodejem.

Předvadiště poskytne přehlídku hospodářských zvířat. Novinkou je 4. ročník internetové ankety „Nejkrásnější kůň České republiky".

Bohatý kulturní programje připraven v Pivovarské zahradě, Letním amfiteátru, Dětském koutku a na venkovní ploše u Pavilonu venkova Z.

Více na www.vcb.cz.

Přijďte s námi oslavit jubilejní 40. ročník!

OTÁZKA:

Jaká novinka je letos připravena v předvadišti?

Odpovědi na otázku zasílejte dnes ve 14 h na e-mail michaela.myslikova@denik.cz.

První tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď na otázku, získají:Knihu „Výstaviště pro třetí tisíciletí", rodinnou vstupenku pro 4 osoby na výstavu Země živitelka, sadu bloků, propisovačku, pětiměr a sáček „jubilejních" bonbonů.

Všichni soutěžící budou zařazeni do slosování o tři rodinné permanentky na všechny výstavy pořádané na českobudějovickém výstavišti v roce 2014. Slosování proběhne při zahájení 40. ročníku výstavy Země živitelka ve čtvrtek 29. srpna.

Do soutěže budou zařazeny pouze odpovědi, které budou obsahovat správnou odpověď, jméno, adresu a telefon. Výhercům bude zpráva o výhře zaslána na e-mail. Soutěžící zasláním své odpovědi uděluje souhlas ke zpracování osobních údajů k marketingovým účelům firmě Vltava-Labe-Press, a. s.