Každý si uvědomuje zdravotní rizika, ale také je každý zodpovědný sám za své zdraví. Být rok zavřený doma, někteří bez možnosti práce, děti bez možnosti vzdělání, za neustálého testování a nezdravého nošení roušek, to není život, a ani v tom většina lidí nevidí svoji budoucnost.

Je spousta případů, kdy jsou lidé tlačeni ke zdi kvůli očkování, převážně zdravotnická a sociální sféra. Základy demokracie se přestali uznávat a lidé čekají, že se vše vrátí zpátky jako mávnutím kouzelného proutku. Ale tak to bohužel není a dokud lidi sami neřeknou "DOST", nic se nestane.

Je spousta států, kde například školství funguje naprosto normálně, bez roušek, bez testů, nejsou omezovány lidské svobody, běží ekonomika státu a přitom čísla jejich nakažených a mrtvých jsou menší než naše. A tady je něco špatně.

Tyto jízdy mají lidem otevřít oči a ukázat, že nejsou sami, že se nemusí bát svůj názor vyjádřit. Vláda by měla začít se svým lidem jednat. Doteď se jen schovávala. Dají se určitě najít i jiné cesty, schůdné pro všechny.

Spousta lékařů a odborníků, ať již českých, či zahraničních, poukazuje na to, že jsou i jiné způsoby, jak z celé "pandemie" vybruslit. Ale vlády neposlouchají, a to občany velmi znepokojuje.

Tyto akce budou probíhat tak dlouho, než vláda přistoupí na diskuzi se svým lidem!

Organizátoři ze skupiny Lepší zítřky České Budějovice