„Kabelky jsem darovala ráda. Dětem, kterým peníze z veletrhu pomohou, přeji, aby věřily samy v sebe a šly si za svým cílem. To se určitě v životě vyplatí," podotýká Kateřina Votavová. Dodává, že podobné akce, hlavně ty, které nějakým způsobem pomohou dětem, podporuje vždy ráda.

Výtěžek z Kabelkového veletrhu Deníku pomůže talentovaným dětem, které z nějakého důvodu nemají finance na rozvoj svého nadání. Kabelky, ale i šátečky, šátky a kravaty můžete stále nosit do všech jihočeských redakcí Deníku. Další sběrná místa najdete na webu s adresou http://kabelkovyveletrh.cz.

Čím víc doplňků se nám podaří nashromáždit, tím více dětem uděláme společně radost. „Tato akce získala mé sympatie," říká Kateřina Votavová.

Kabelkový veletrh se koná 2. září v IGY Centru České Budějovice. V minulém roce se nám podařilo nashromáždit a prodat více než šest tisíc kabelek, a dětem jsme tak mohli rozdělit 188 tisíc korun. Přineste kabelky, které už dlouho nenosíte, a udělejte tak společně s námi radost dětem i vy.

Po pěti týdnech, kdy přinášíte zboží na 2. Kabelkový veletrh Deníku, máme ve skladech už 1383 kabelek, 930 kravat a 545 šátků.