Až tak moc tě nežere

Konzultant a scenáristka seriálu Sex ve městě napsali knížku, která natvrdo podává pravdu o mužích. Film je natočený podle této předlohy.

Nenarození

Mezi světem živých a mrtvých se potulují temné duše, které se snaží vrátit do života. Jejich vstupní bránou mohou být citliví jedinci, které postupně zlomí a zcela ovládnou. Těmto démonům se říká dybukové. Jejich oběti mají jen dvě možnosti: dobrovolnou smrt nebo svěření se do péče profesionálního exorcisty.

El Paso

Film je inspirován skutečným osudem českobudějovické romské vdovy, matky devíti dětí. Filmová rodina Horváthových má dětí sedm. Příběh začíná okamžikem tragické smrti otce. Matka Věra najednou stojí sama proti úřadům, odhodlaná udržet svou početnou rodinu pohromadě za každou cenu, jenže zoufale nepřipravená…

Sex Drive

Osmnáctiletý Ian má konečně šanci přijít o své panictví, když holka, s níž se seznámí přes net, nabídne, že se s ním vyspí, když za ní přijede do Knoxville. Společně s kamarády Lancem a Felicií, pro kterou má Ian slabost, ale které se líbí Lance, se vydává na cestu skrz Státy v bráchově milovaném Pontiacu GTO 1969 – bez řidičáku.

Soutěž s Deníkem a multikinem CineStar

Tycův snímek El Paso jsme již v Deníku představovali. Víte, jak se jmenuje žena z Českých Budějovic, jejímž příběhem se film inspiroval? Volejte ve čtvrtek od 10 do 10.05 hodin na číslo redakce 387 004 719. Vyhrát můžete některou z filmových cen.