Redaktor Tomáš Přibyl.Zdroj: Deník / Tomáš PřibylNa facebooku proti ní vznikla skupina Apu… Slibuji, že jsi byla poslední…, která chce Ludmile bránit v tom, z čeho ji podezírá. Objevují se tu její údajné psychiatrické zprávy, fotky s její dcerou, také sem lidé píší svědectví, která se nedají ověřit, svědectví, která se rychle ukazují jako falešná, tvrdá odsouzení, a i když se moderátoři skupiny snaží, panuje tu v podstatě hysterie.

Členové, kteří mají jiný názor a vykládají si fakta jinak, jsou ze skupiny často vylučováni. Stejně tak je hlídána účast členů skupiny ve skupinách, které naopak Ludmilu Smrčkovou obhajují. Zaregistroval jsem od diskutujících i falešné inzeráty na sexuální služby, které má Ludmila nabízet.

Nechme stranou otázku viny a neviny. Ale je toto prostředí, kde se dá dospět k nalezení pravdy nebo se tu dobrý úmysl chránit psy, zvrhává? Společnost, která v touze po dobru přestane rozlišovat, co je dobro a zlo, skončí nakonec vždy u zla. A platí to i pro virtuální realitu…