Následovala téměř dvouhodinová beseda na pódiu po boku moderátora Petra Větrovského. „Marta se rozpovídala o řadě okamžiků ze svého života, nebála se zacházet až do detailů,“ informovala pořadatele akce Jitka Větrovská z VDN Promo.

Dva zajímaví hosté

Hosty show v Českých Budějovicích byl doktor Petr Neužil, který oblíbené zpěvačce zachránil hned několikrát život. „Také přijela herečka a modelka Taťána Kuchařová, která Martě nedávno předala ocenění své nadace Krása pomoci Senior roku,“ dodala Větrovská.

Na závěr programu se přímo na pódiu uskutečnily gratulace k Marty osmdesátým narozeninám, do kterých se mohli zapojit osobně i návštěvníci, kteří českobudějovické rodačce donesli květiny a dárky.

Noc s legendou - Marta Kubišová.
Marta Kubišová oslaví osmdesátiny v Metropolu. V Budějovicích se narodila

Marta Kubišová zmínila, že všude nadšeně jako rodačka a patriotka propaguje Jihočeský kraj. „Cítím se být stále Jihočeskou a nadále to tak chci stále prezentovat,“ usmívala se.

Přijede ještě do Strakonic

Všem přítomným poděkovala také za hojnou účast. Ze strany publika tu zažila největší odezvy i aplausy ze všech zatím uskutečněných setkání v rámci tour. „Závěrečný potlesk trval neuvěřitelných patnáct minut,“ řekla dojatě Jitka Větrovská.

Další zastávkou Marty Kubišové je vyprodané Kladno. Do jižních Čech se však Marta Kubišová ještě vrátí, přesně v den sametové revoluce, 17. listopadu, ji mohou vidět diváci ve Strakonicích. „Do Strakonic navíc dorazí speciální host, který se ještě žádné Noci s legendou nezúčastnil,“ prozradila závěrem.