Bohatý program opět nabídly městské slavnosti v Týně nad Vltavou. V sobotu začaly slavnosti pořádané tradičně v letním termínu městem Týn nad Vltavou vystoupením Budvarky. Na náměstí si ji přišli poslechnout početní diváci, včetně zástupců úplně nejmladší generace.

"Na městské slavnosti chodím pravidelně, ale ne na všechny programy," zmínila s úsměvem jedna z návštěvnic při poslechu Budvarky. "Já jsem tu poprvé. Přistěhovala jsem se do Týna až letos," konstatovala další z posluchaček. "Ale slýchávala jsem o tom od kamarádek," připojila starší dáma. "Je to nádherné," ocenila vzápětí písničky v podání známé kapely a konstatovala, že právě hraná Dětičky jděte už spát patří k jejím nejoblíbenějším. "Já je mám všechny ráda, ale tuhle mám nejradši," zdůraznila mírně.

Program slavností nabídl už v pátek koncerty rockových kapel, v sobotu Patrolu nebo Annu K. Pro děti pak třeba pohádku před otáčivým hledištěm a milovníky sportu čekala exhibice mistra světa ve volném stylu na BMX kolech Jana Jílka. Milovníci poezie mohli zajít na křest básnické sbírky Lukáše Sobíška.