Do Honu na dýně v MHD se mohou zapojit cestující vybavení fotoaparátem a dobrými pozorovacími schopnostmi. V každém voze českobudějovické městské hromadné dopravy se totiž během halloweenského honu objeví právě jedna specifická dýně v podobě nálepky. Úkolem soutěžících bude během Honu nafotit alespoň 5 různých dýní a do 1. listopadu 2023 poslat fotoúlovky na e-mail marketing@dpmcb.cz. Prvních sto lovců dýní se pak může těšit na sladkou halloweenskou nadílku. Ta na ně počká do 6. listopadu 2023 v předprodejní kanceláří v DOC Mercury.

Kompletní pravidla soutěže

Cestující, kteří nafotí 5 obrázků dýní s různými čísly umístěných ve vozech MHD a pošlou je na e-mail marketing@dpmcb.cz do 1. 11. 2023 a budou mezi prvními 100 účastníky soutěže, se mohou těšit na sladký Halloweenský balíček. Soutěž bude probíhat v termínu od 23. do 1. 11. 2023. V každém voze MHD bude v tuto dobu umístěn jeden obrázek dýně s unikátním číslem.

Plakát akce.Plakát akce.Zdroj: DPMCB

Po přijetí fotografií obdrží prvních 100 účastníků soutěže potvrzení pro vyzvednutí výherního balíčku. Halloweenský sladký balíček si může každý úspěšný účastník soutěže vyzvednout nejpozději do 6. 11. 2023 v předprodejní kanceláři DPMCB v DOC Mercury (Nádražní 1759, České Budějovice, samostatný vchod z ulice Žižkova tř.). Počet Halloweenských balíčků je omezený pro prvních 100 účastníků akce (rozhoduje čas doručení e-mailu organizátorovi).