Motorkáři také stáhli veškeré informace o šíleném závodu ze svých webových stránek Motoklub Fire. Od organizátorů a účastníků závodu se nám včera nepodařilo získat vyjádření. Na zmíněných stránkách je pouze článek majitele stránek.


„Když jsem souhlasil s rozhovorem, měl jsem naivní představu, že dostanu prostor odvysílané nesmysly uvést na pravou míru,“ píše se na internetu. „Dementovat zprávu o dvou údajně zraněných chodcích, jízdě na červenou a plné rychlosti je ani nenepadne,“ pokračuje k reportážím na Nově majitel stránek Motoklubu Fire. „Je zvláštní, že se připravoval již osmý ročník a o předchozích závodech nikdo nic nevěděl,“ uzavírá kritiku jeden z motorkářů.
Pokud by motorkáři na „trať“ opravdu vyrazili, tak byla policie připravena okamžitě jednat. „Určitě na to budeme reflektovat,“ ujistila nedávno k jízdě okresní policejní mluvčí Regina Tupá. „To je jasné, že je dobře, že se závod nepojede. Proti takovým lidem by se mělo zakročit opravdu tvrdě, klidně i vězením,“ uveda na adresu „závodníků“ jedna z obyvatelek města.