Jak říká generální manažerka multikina Jana Soulková, loni v prosinci dokončili první část rekonstrukce. "Upravili jsme dva sály, jeden je pro premiérová promítání," říká manažerka s tím, že v sálech jsou nové látky na stěnách, koberce i osvětlení. "Kompletně jsme obnovili i toalety a na ně navazující prostory," dodává Soulková. S přestavbou počítá vedení multikina i letos, upraví další sál a foyer.

Jak zdůrazňuje šéfka multikina, rekonstrukce probíhají mimo otevírací dobu. "Projekce není nijak omezena. Diváci dostanou komfort, na jaký jsou zvyklí," říká Soulková a zve 21. března na Dámskou jízdu s filmem Buď chlap s Jakubem Prachařem v hlavní roli. Oblíbené jsou i Dětské neděle. Ta dubnová přinese animák inspirovaný videohrami Super Mario Bros. ve filmu.

Buď chlap!Buď chlap!Zdroj: se svolením Bioscop

Milovníci akčních snímků se už teď mohou těšit na další velkofilmáckou podívanou. Strážci Galaxie: Volume 3 nastoupí do multikina 4. května, následovat bude 18. května Rychle a zběsile 10 a 1. června Spider-Man: Napříč paralelními světy.

Harrison Ford v pátém a svém posledním jonesovském dobrodružstvíHarrison Ford v pátém a svém posledním jonesovském dobrodružství.Zdroj: se svolením Falcon

"Pokročilí" diváci si zřejmě už zapsali do notýsků datum 29. června, kdy se na plátna kin vrací Indiana Jones. "A ve vší parádě," jak píše filmová publicistka Jana Podskalská. "V už dosti ošuntělém kostýmu, prošedivělých vousech a vlasech, ale stále ve vynikající kondici uvidíme Harrisona Forda, bez něhož si lze akčního a vtipného dobrodruha stěží představit."