Nemusíte se bát, že pokud si některý z jejích šátků na veletrhu 2. září v budějovickém IGY Centru spolu s kabelkami či kravatami pořídíte, nebudete oblečeni podle aktuálních trendů. Hana Hudičáková vystudovala oděvní průmyslovku a mnoho let se živila krejčovinou. Proto ví, co se nosí. „Všímám si, že šátky jsou stále oblíbenější. Vidím to na své dceři, která je nosí v létě i v zimě, jen volí rozdílné materiály. Sama si 

30 vlastnoručně ušitých šátků věnovala Hana Hudičáková na dobrou věc.

občas šátek taky vezmu, je to jednoduchý, přitom velmi efektní doplněk," zmínila Hana Hudičáková, která se zúčastnila už prvního ročníku Kabelkového veletrhu. Tehdy ale jen v roli nakupující. „Moc se mi tam líbilo, i doprovodný program byl skvělý. Béžovou kabelku, kterou jsem si pořídila, ráda nosím dodnes," zmínila.

K dětem, jimž prostřednictvím svého daru pomůže, má Hana Hudičáková blízko. Už mnoho let pracuje jako profesionální chůva. „Není to jen o hlídání, pomáhám rodičům i s rozvojem jejich dětí," vysvětila s tím, že nabízí jak pravidelné dlouhodobější hlídání, tak i jednorázovou pomoc rodinám, kde dospělí vyrážejí třeba za kulturou, ale náhle jim například onemocněla babička, která se měla o děti postarat. „Mým snem do budoucna je založit dětskou skupinu, tedy jakousi obdobu mateřské školy," doplnila Hana Hudičáková.

Přispějte i vyKabelky, šátky a kravaty do druhého ročníku Kabelkového veletrhu noste na sběrná místa. Najdete je v inzertní kanceláři v přízemí vydavatelského domu Deníku na budějovickém náměstí Přemysla Otakara II., v recepci Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů, u infostánku IGY Centra na Pražské třídě, na rektorátu Jihočeské univerzity v českobudějovické Branišovské ulici a také v Městském domě kultury Sokolovna v Týně nad Vltavou.
Více informací naleznete na www.facebook.cz/kabelkovyveletrh