Pro ty, co ještě Plnou tašku neznají, na úvod pár informací. Nákupy domů jsou trend, s nímž se běžně pracuje v zahraničí, kde obchod s online potravinami již funguje a funguje dobře.

Proč by měl člověk u vás nakupovat?
Nakupováním potravin člověk tráví podle odhadů až rok života. Plná taška je tu pro ty, kteří chtějí svůj život prožít lepším způsobem než stáním ve frontách u kas a mezi regály. Těžký nákup navíc nevytahá ruce dámám, ale našim kurýrům, kteří jej vynesou klidně do posledního patra hotelu Clarion, když by nefungoval výtah.

Pro koho je služba hlavně určena?
Pro zaměstnané ženy, na které doma čeká rodina, pro děti, jejichž rodiče se dostali do věku prarodičů a nezvládají tolik co dříve, pro toho, koho položila nemoc, byť jen na pár dní, do postele a nemůže chodit po nákupech. Plná taška je tady pro každého, kdo chce nakupovat potraviny z pohodlí domova, kdo si váží svého času.

Co říkají spokojení uživatelé? Jakou přednost této služby vyzdvihují?
Oceňují rychlost, s jakou za nimi přijedeme, oceňují pohodlí a oceňují čerstvě rozpékané pečivo i kvalitní maso a zeleninu.

Kam nákupy doručujete?
Rozlišujeme mezi Českými Budějovicemi s blízkým okolím, kde rozvážíme po celý den, a druhou zónou, kde jsme schopní obsloužit zákazníky třeba i 30 km daleko od centra Českých Budějovic. Těm ovšem nestačíme nákup dovézt do hodiny, protože bychom pak ve špičce nezvládali obsluhu první zóny.

Pokud tedy bydlíte například v Třeboni, stačí naklikat seznam na náš web do 13 hodin a nákup vám zavezeme mezi 16. a 20. hodinou téhož dne.

A co se dá u vás objednat, jaký sortiment?
V současnosti máme asi 3000 položek. Najdete zde trvanlivé i čerstvé potraviny, ovoce, zeleninu, sortiment drogerie, oblíbené jsou nealko nápoje, ale můžete si objednat i kvalitní lihoviny či víno, třeba když se ohlásila nečekaná návštěva. Máme vlastní sklad, mrazáky, chladničky, máme i vlastní pec na rozpékání pečiva.

Odkud je zboží, které nabízíte?
Naši nákupčí zboží objednávají z velkých řetězců i od lokálních farmářů.

Je složité se na službu napojit a objednat si nákup? Co musím k tomu mít?
Stačí mít připojení k internetu a počítač nebo chytrý mobilní telefon. A máte-li chuť, můžete díky nám zvládnout dvouhodinový nákup během pár minut z pohodlí vašeho domova.

Zákazník zaplatí za službu bez koruny padesát. Akceptuje ji bez problému?
Nový zákazník má první dopravu zdarma. Pokud u nás udělá nákup za více než tisíc pět set korun, nepočítáme mu navíc nic. Když ale uvážíte, kolik vás stojí pohonné hmoty, vyrazíte-li za nákupy svým vozem, tak padesát není moc. A když si spočítáte, kolik stojí byť jen hodina vašeho času, pak naopak díky Plné tašce ušetříte. Navíc některé ženy vidí přednost i v tom, že vlastně neutratí nic zbytečně. Co si neobjednají, nedostanou. Když putují s košíkem mezi regály, nakonec kupují víc, než chtěly.

Snadno a rychleV jižních Čechách je Plná taška zatím ojedinělý projekt. Z domova si připravíte seznam pro nákup, vyplníte formulář na webu Plné tašky a máte-li štěstí, že bydlíte v krajském městě nebo jeho nejbližším okolí, za hodinku až dvě u vašich dveří zazvoní mladý muž s plnými taškami. Více na www.plnataska.cz