Nechyběly ani výhrady k celé vládě. Organizátoři akce upozornili i na další demonstraci, na kterou by chtěli jet do Prahy zvláštním vlakem a jednají o tom s Českými drahami.

V jižních Čechách se v úterý sešli lidé na třech desítkách míst. V jihočeské metropoli to byla zhruba tisícovkla lidí. V Českých Budějovicích vystoupil ze známých osobností například divadelník Lukáš Průdek.

Lukáše Průdka přivedla k mikrofonu kritika společenské atmosféry v České republice. "Vytrácejí se důležité hodnoty," upozorňuje Lukáš Průdek. "Jako otci tří dětí mi vadí, že opouštíme zásady jako nelhat, mluvit pravdu a že lež se stává tolerovaným nástrojem marketingu. To je hlavní pohnutka, proč jdu vyjádřit svůj názor," uvedl pro Deník Lukáš Průdek. Doplnil, že se mu také zdá, že politická kultura se odráží ve stavu společnosti. "Pozoruji zhrubnutí společnosti, a to mi vadí. Naštěstí žijeme v době, kdy můžeme svobodně vyjádřit svůj názor, tak tohoto svého práva využívám," zdůraznil Lukáš Průdek.

Na pódiu vystoupil i herec Jiří Mádl, který řekl, že pokud poroste účast na demonstracích, poroste i šance na to, že se něco změní.