Tenve spolupráci s Diecézní charitou České Budějovice pořádá v pátek 28. ledna v českobudějovickém KD Slavie agentura KP–models.
Výtěžek společenského večera pomůže dětem z velmi chudých částí světa. Podpoří projekt Adopce na dálku, s nímž má již Diecézní charita letité zkušenosti.


„Pomoci těmto dětem, zajistit jejich základní zdravotní péči a základní vzdělání pomocí projektu Adopce na dálku vnímáme jako možnost splnit některým dětem jejich sny a přání. Proto jsme se rozhodli uspořádat tuto akci a výtěžek věnovat na podporu adopce na dálku, podpořit tyto aktivity a poděkovat všem, kdo se snaží dětem žijícím v takových zemích pomoci,“ vysvětluje Petra Maříková, jednatelka pořádající agentury KP-models.


Pořádající tým věří, že se z této akce stane tradice, která bude každý rok podporovat adopci na dálku.


Připraven je večer plný hudební zábavy s bohatým doprovodným programem. Vstupenky na charitativní ples je možné zakoupit v předprodeji na Diecézní charitě v českobudějovické Kanovnické ulici č. 16 a dále pak přímo v den konání akce v KD Slavie nebo na telefonu 739 152 939. Cena vstupenky v předprodeji je 220 korun, na místě pak 250 korun.