V sobotu se večer rozezní náměstím i tamborův buben. Účastníci by neměli zapomenout zvonek.

Autogramiáda se uskuteční na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II., útočiště jí nabídne Cafe Plaza u radnice. Autoři budou k zastižení podle kancléře Pohádkového království Marcela Goetze od 14 do 18.30 hodin. Těšit se můžete na Miroslava Mareše (14 - 15 hodin), Milana Bindera a Tomáše Navaru nebo Radka Gálise a Marcela Goetze (14 - 18 hodin). V nabídce budou pohádky s ilustracemi Jaroslava Kerlese, Zdeňky Študlarové, Strašidláře Hynka Klimka, Tajemné mapy a knihy Pavla Kozáka, Turistické deníky a vizitky osobností, Zvonkových průvodů, Adventních trhů atd.

Pomník Jakuba Krčína z Jelčan u třeboňského Světa.
Tajemno: Krčín se spojil s ďáblem

Na večer je pak připraven 7. ročník křížalobraní v čase od 18 do 18.30 hodin s Přemyslem Otakarem II., jihočeským pohádkovým tamborem, ministrem pro Pohádkové potraviny Jiřím Šátavou, Václavem Beťákem a jinými zástupci Pohádkového království i odborné nebo laické veřejnosti.

"Těšíme se na vánoční setkávání, roušky a zvonky sebou," zve všechny zájemce kancléř království Marcel Goetz i jménem České pohádkové akademie a dodává, že pro všechny účastníky se zvonkem bude připraven zdarma kalendářík roku 2021 od Veverčáka Zdravíka a pohádka od Báry Stlukové. Setkání má totiž připomenout i tradici zvonkových průvodů.